Дитячий майданчик

Мета проекту: згуртувати березанську громаду навколо облаштування сучасного дитячого спор­тивного майданчика, поліпшити умови відпочинку для дітей та дорослих, що проживають у районі Завокзалля м.Березані, залучати мешканців міста до занять спортом.

 


 

2009 рік

Мешканці житлового масиву Березані  в районі Завокзалля, звернулася з колективним листом з понад 70 підписами жителів мікрорайону до міського голови, з проханням встановити ігровий майданчик. На що отримали дозвіл на земельну ділянку на влаштування дитячої площадки по вул. Комсомольській, але коштів у бюджеті на той час не знайшлось. До яких інстанцій тільки не звертались –  та все було марним – грошей для цього катастрофічно не вистачало. Здавалось, що можна опустити вже і руки, але громада вірила – майданчик буде!


 

2011 рік

В травні місяці 2011 р. в Інтернеті, Азарова С.Ф., яка проживає в районі Завокзалля і являлась в 2009 р членом ініціативної групи жителів міста по встановленню майданчика, випадково натрапила на об’яву про конкурс БО «Фонд братів Кличків», який проводився в рамках проекту «Клич друзів – граймо разом!» за підтримки фундації «Кока-кола» на встановлення 12 спортивних майданчиків прибудинкового формату – і зрозуміла, що це наш шанс!!! Світлана Федорівна з Бурдун Тетяною Володимирівною, матір’ю одинадцяти дітей,  відразу звернулась з проханням до депутата міської ради Новікової А.В., щоб написати лист до фонду та зібрати необхідні документи. Час, відведений для конкурсу, закінчувався. Залишалось всього 4 дні, а справ потрібно було вирішити багато. Не гаючи часу, взялися за справу: написали листа, зібрали 103 підписи жителів, вчасно все оформили. Дуже багато людей навіть ставлячи свій підпис під листом – проханням були скептично настроєні і не вірили, що це може бути реальністю, адже всім відомо, що без зв’язків це не можливо і чесних конкурсів сьогодні не буває. Ми переконались – в наш час чесне проведення конкурсу реальність!!!

Надіслали заявку, дотримали всіх вимог організаторів і… отримали перемогу!!!

1 червня 2011 року давно омріяний майданчик був встановлений. Необхідно відзначити, що заявок на участь у конкурсі надійшло майже 100 з різних регіонів України, а лист нашої громади був найкращим (відчувалася любов і турбота про підростаюче покоління).

Саме його відзначили організатори конкурсу, подарувавши нам відразу 4 подарунки: дитячий та спортивний майданчик (про такий майданчик у місті ні кому і не снилось, це є предметом заздрості дітей інших мікрорайонів міста), чудове дитяче свято відкриття майданчику з безліччю конкурсів та призів, радість особистого спілкування з спортивною гордістю країни Віталієм Кличко, віру громади, що гуртуючись можливо досягти багато!

Сучасний дитячий спортивний майданчик став окрасою Завокзалля. І займаються на ньому не лише малюки, але й підлітки та юнаки.

Проблему організації дозвілля дітей та молоді частково було вирішено. На майданчику тепер діти граються доки видно м’ячик! Так до березанців прийшло розуміння, що громада – це потужна сила. Якщо жителі міста згуртовані та підтримують одне одного, як у радості, так і в тяжкі часи, то громада здорова і квітуча. Якщо ні – громада занепадає.

ЗМІ про проект:

газета «Голос України» № 100 (5100) від 3 червня 2011 р.

газета «Березанські Відомості», № 41 (1554) від  1 червня 2011 р.

газета «Березанські Відомості», № 42 (1555) від  3 червня 2011 р.

газета «Березанські Відомості», № 101-102 (1614-1615) від  30 грудня 2011 р.

газета «Березанські Відомості», № 34-35 від  27 квітня 2012 р.

газета «Громадський захист Київщини», № 8/1 від  4 липня 2012 р.