Великдень – найсвітліше християнське свято, день добра, любові, прославлення життя. Зазвичай з Великодня починалися веселі розваги: співали веснянки, водили хороводи, а вдома пекли паски, розфарбовували яйця і готували сувеніри до свята. На превеликий жаль, цього року Великдень в Україні зі сльозами на очах, але з великою надією в серці, з молитвою в думках та великим бажанням перемоги. Сьогодні українці змушені брати зброю в руки, аби боронити рідну землю, проявляючи надзвичайні мужність і героїзм.

Надзвичайно важко вимушеним переселенцям, які через широкомасштабну агресію росії проти України вимушено покинули свої домівки та перемістились в інші регіони України. Сьогодні БерезанськаТГ прихистила 1890 осіб.

БО «Фонд громади Березані» вдячна Марії Петровій-Мацюк, голові ГО «Всеукраїнська Ліга Українських Жінок», та всій її команді за чергову надану гуманітарну допомогу. Великодні Пасхи були передані переселенцям і частково військовим ЗСУ.

Фонд у співпраці з Березанським міським центром соціальних служб виконавчого комітету Березанської міської ради передав допомогу вимушеним переселенцям. Ми вдячні за організацію по перевезенню гуманітарної допомоги ТОВ “Підприємство “Троїцька Артіль” і особисто керівнику Олегу Демиденку.

Дякуємо за Вашу підтримку!