БО «Фонд громади Березані» підтримав заяву про підвищену загрозу ядерної катастрофи як наслідок війни Російської Федерації проти України.

Під час проведення паралельного заходу 25 березня 2022 року, організованого Національною Радою Жінок України в останній день роботи Комісії зі становища жінок при ООН, висловлено солідарність з жінками України.

Учасники зустрічі наголосили на підвищенні загрози ядерної катастрофи через війну в Україні та вирішили написати заяву до Генерального директора Міжнародної асоціації з атомної енергії, ООН та інших лідерів, щоб усунути цю критичну ситуацію, в якій ми висловили занепокоєння з приводу загрози ядерної аварії на ядерних об’єктах в Україні, зокрема, на найбільшій АЕС у Європі в Енергодарі та в Чорнобилі. Ми вдячні за вашу підтримку! Загроза ядерної аварії в Україні викликає серйозне занепокоєння не лише українців!

БО «Фонд громади Березані» висловлює свою солідарність з Національною радою жінок України і світовою Федерацією Українських Жіночих Організацій.