Представники БО «Фонду громади Березані» , що активно працюють впроваджуючи програму Молодіжний банк ініціатив в Березанській та Баришівськиій ОТГ, взяли участь у Всеукраїнській конференції молодіжних банків ініціатив України в Києві! Спільно з молоддю 7-ми громад провели два насичені дні. Програма була перенасичена подіями:

В Міністерстві молоді та спорту України поспілкувалися з Іриною Бєляєвою – директором департаменту молодіжної політики щодо сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні.

У Міністерстві освіти та науки України з заступником міністра освіти Вітренко Андрій Олександрович.

У Будинку уряду України відвідали музей, дізнались історію будівлі і не тільки. А ще в залі засідань Кабінету Міністрів дискутували з Державний секретарем Кабінету Міністрів Олександром Яремою. Активна молодь з різних куточків України мала можливість познайомитись, поспілкуватись і просто стати ближчою для спільного просування ідей МБІ.

Проєкт «Рух молодіжних банків України: просування культури філантропії та залучення молоді до громадянського суспільства» відбувається за підтримки Isar Ednannia у межах «Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

Дякуємо Національній мережі розвитку локальної філантропії та голові правління Анастасії Попсуй з організації та проведення заходів!