24 травня учнівська молодь Березанського НВК та представники з виховної роботи закладів освіти Березанської ТГ за сприяння БО “Фонду громади Березані”, Березанської  міської ради,  відділу освіти виконавчого комітету Березанської міської ради,  Національної мережі розвитку локальної філантропії та Березанського НВК взяли участь у публічному обговоренні “ЕкоДія”.
Голова правління БО “Фонд Громади Березані” Алла Новікова надихнула молодь до пошуку шляхів вирішення надважливих екологічних проблем громади. Робочі групи виділили три масштабні питання: техногенні ризики, споживацьке відношення до природи, шляхи подолання екологічних проблем. Активності проходили динамічно та результативно.За короткий проміжок часу діти нанесли проблеми на мапу Березані, обговорили найактуальніші з них та знайшли доречні способи подолання екологічних загроз.Сьогоднішній захід надихнув учнів на соціально – активну діяльність, пробудив екологічну свідомість і став стартом участі у потужному екологічному проекті “ЕкоДія”.

Адже сьогодні Березанський НВК також отримав 10 контейнерів   для розподільного збору сміття від БО “Фонд громади Березані”, за фінансової підтримки ГО ІСАР “Єднання” у партнерстві з Організацією IZ – Vielfalt, Dialog, Bildung (Австрія). Тож, тепер екологічну грамотність учнівська молодь може закріпити практично, а також подати чудовий приклад молодшим школярам.