У рамках дослідження «Усні історії молодих активістів міста Березань Київської області», 26-го вересня науковці Державного інституту сімейної та молодіжної політики Артюх О., завідувач відділу дослідження проблем молоді, Дзюба Н., старший науковий співробітник відділу молодіжної роботи, та Волков В., старший науковий співробітник відділу громадянського та національно-патріотичного виховання відвідали з робочим візитом м. Березань. Мета поїздки полягала у дослідженні досвіду роботи з молоддю на основі діючих практик БФ «Молодіжний банк ініціатив «NEW WAY» Березані», а також вивченні мотивації молоді щодо активної участі в суспільній діяльності на рівні місцевої громади.

У тісній співпраці із головою Благодійного організації «Фонду громади Березані» Аллою Новіковою було організовано інтерв’ю з молодіжними громадськими активістами та представниками органів місцевого самоврядування. Зокрема, змістовні бесіди було проведено із п’ятьма молодіжними активістами Молодіжного банку ініціатив «NEW WAY», першим заступником мера м. Березань Хруль Русланом Федоровичем та членом виконавчого комітету Березанської міської ради, директором НВК Дегтярьовою Любов Петрівною.

Враховуючи свідчення матері однієї із молодих активісток, в рамках гнучкого інтерв’ю було опитано вісім осіб. Усі співбесідники проявили активну участь та впевнено долучилися до відео зйомок, що відповідали сценарію робочого візиту.

Результати дослідження будуть відображенні крізь призму найкращих сюжетів відео-роликів, об’єднаних у підсумку в єдину стрічку, спрямовану на висвітлення передового досвіду роботи із активною молоддю на рівні місцевого самоврядування.