11-15 лютого 2020 року у Березанському міському будинку культури проведено фотовиставку «Щаслива планета». На виставці були представлені 40 світлин – Земля-2030 очима українців, що стали переможцями всеукраїнського фотоконкурсу організованому  Українським форумом благодійників за підтримки Благодійного фонду родини Загорій.

 

 

Мета конкурсу – привернути увагу до Цілей Сталого Розвитку та кращих благодійних практик, поєднаних міжнародним рухом Giving Tuesday, який в Україні має назву  Щедрий Вівторок.

 

Проект закликає до усвідомленого споживання природних ресурсів та вчить емпатії. Жителі м. Березань та гості міста не лише отримали неймовірні враження від фотовиставки, а й замислилися над численними земними негараздами, процесами деградації планети, збереженням навколишнього середовища для майбутніх поколінь, захистом та відновленням екосистеми, а також безлічі інших всеохоплюючих роздумів на тему життя.

 

Своїми враженнями гості фотовиставки залюбки ділилися у книзі відгуків. Експозиція фотовиставки стала можливою за всебічної підтримки Українського Форуму Благодійників та Березанської міської ради.