13-14 лютого три представники Березанської ОТГ (директор КП «Березанькомунсервіс» Гура С.В., інженер Янушевич Б. М., голова правління БО «Фонд громади Березані» Новікова А.В.) взяли участь у дводенному тренінгу «Бюджетування безпекових програм», організований ГО «Інститут миру і порозуміння».

 

 

 

У заході брали участь 25 учасників з різних куточків України: Черкас, Івано-Франківська, Хмельниччини, Тернопільщини, Вінниччини, Дніпропетровщини, Київщини, Полтавщини, Миколаївщини та Одещини. Серед них: представники органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, громадські активісти, юристи, очільники ОСББ.

 

 

Учасники ознайомилися із стандартами та формами безпеки у громадах і прикладами безпекових програм, оволоділи навичками моделювання ефективної системи безпеки, навчилися оцінювати безпекові ризики, а також дізналися про особливості фінансування безпекових ініціатив. Захід відбувся в рамках проєкту «Безпека в громаді: розвиток потенціалу стейкхолдерів», що реалізується ГО «Інститут миру і порозуміння» (ІМіП) за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».