17 липня 2019 року Перший заступник Міністра молоді та спорту України, Олександр Ярема зустрівся з учасниками Молодіжного банку ініціатив «New Way» БО “Фонду громади Березані”. Посадовець розповів молоді про основні напрямки роботи Міністерств, зокрема про підтримку та розвиток молодіжних консультативно-дорадчих органів та підтримку ініціатив інститутів громадянського суспільства.

«Мені дуже приємно сьогодні спілкуватися з вами тут, адже це є свідченням того, що ми втілюємо ті пріоритети, що відповідають вашим запитам!», – підкреслив Олександр Ярема, – водночас досить важливо пам’ятати про те, що всі ви є лідерами своєї громади, тому маєте усвідомлювати відповідальність за зміни, які творите в ній, та зберігати активну громадянську позицію незалежно від того, де надалі реалізовуватимете себе. Тільки це сприятиме розбудові сильної незалежної держави».

У ході зустрічі учасники розглянули актуальні напрямки молодіжної політики, поставили запитання щодо роботи Міністерства та озвучили проблеми молодіжного сектору свого регіону. Обговорювали питання про проведення конкурсу з визначення проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка, національного конкурсу «Молодіжна столиця України», здійснення Україно-Польських та Україно-Литовських обмінів молоддю, присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України та створення доступної молодіжної інфраструктури у населених пунктах України.

У підсумку проведення зустрічі учасники отримали необхідну інформацію, обмінялися думками стосовно подальшої роботи у напрямі розвитку молодіжної політики на Київщині.