Благодійна організація «Фонд громади Березані» вже сім років працює й прагне розвивати громадянське суспільство. Для Всесвіту 7 років – це маленький проміжок часу, для благодійної організації – це велика складова становлення Фонду, перехід від спонтанної благодійності до стратегічної філантропії. Становлення організації подарувало нам віру у міцність березанської громади, її вміння об’єднуватись навколо соціально важливих справ, здатність долати будь-які труднощі та перешкоди заради досягнення поставленої мети. За цей час Фонд реалізував сотні ініціатив у різних сферах життя громади. Головний принцип, яким послуговується команда Фонду у своїй роботі такий: «З добром у серці, з любов’ю до людей! Наші цінності – законність та порядність, публічність та прозорість, найкращий світовий досвід та європейські стандарти благодійності».

Фонд громади на наступні роки ставить нові цілі, яких ми можемо досягти лише в тісній співпраці з громадою Березані. Кожен може вирішити багато проблем, якщо зробить свій внесок до спільної справи в міру своїх сил та можливостей. Кожен може змінити свою громаду і зробити її територію комфортною для життя!

Дуже вдячні команді програми «Школи фондів громад», яка реалізується Громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» за фінансової підтримки Фонду ім. Ч.С. Мотта. Ми отримуємо знання та досвід міжнародних експертів, висококваліфікованих юристів та українських організацій. Ці фахівці сприяли не лише створенню нашої організації, а й продовжують брати посильну участь у зміцненні організаційних спроможностей та матеріальної бази Фонду.

Окрема вдячність Київському міжнародному інституту соціології за допомогу в проведенні дослідження «Визначення потреб громади міста Березань».

Щира подяка усім друзям Фонду, організаціям, бізнесу, владі, березанцям!
Бажаємо щоб Ваше життя наповнилось гарними новинами, щасливими подіями, які дадуть наснагу та творче натхнення, а також наповнить серце добром, любов’ю та вірою у здійсненні заповітних мрій та сподівань.