Весняний суботній день для учасниць жіночого клубу «Мальва» БО «Фонду громади Березані» був переповнений враженнями. Розпочався він на «Банановій фермі», оранжереї тропічних рослин у селі Рожни Броварського району Київської області, де ростуть екзотичні для України фрукти. Ананаси, папая, банани, кавові кущі – всього понад 50 сортів тропічних фруктів. Оранжерея збудована на початку 90-х за унікальною технологією. Теплиці траншейного типу дозволяють вирощувати ананаси і банани при незначних витратах на опалення. У теплиці відтворені тропіки та субтропіки. Деякі сорти рослин були виведені або частково змінені самим господарем. Кавове дерево і полуниці плодоносять тут цілий рік. Щороку власник збирає великий урожай, понад 14 тонн плодів. Господар, селекціонер і винахідник Анатолій Васильович Патій провів захоплюючу екскурсію, з радістю та гордістю розказав про всі тонкощі своєї екзотичної справи. Жінки мали можливість не тільки побачити, але при бажанні і придбати молоді тропічні саджанці.

Далі екскурсія продовжилась залами однієї з найбільших і найстаріших книгозбірень України – Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого, заснованою 3 березня 1866 року. Розміри фондів вражають, більше 4 мільйонів одиниць.

Учасниці жіночого клубу «Мальва» мали можливість відвідати унікальну виставку флористичного живопису «Живі картини» творчого об’єднання «Палітра Флори». В експозиції представлено 90 робіт 12-ти художників-флористів з різних куточків України.

В музеї історії Михайлівського Золотоверхого монастиря жінки ознайомились з основними етапами історії Михайлівського монастиря від часу заснування і до відновлення у незалежній Україні. Знайомство з експозицією завершилося на оглядовому майданчику монастирської дзвіниці, звідки відкрилася незабутня панорама Києва. Також мали змогу помолитись у Михайлівському Золотоверхому монастирі і відчути його красу та велич.

У вечері жінки насолоджувались виставою «Лісова пісня». Гра акторів Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка перевершила всі сподівання і не залишила нікого байдужим.

Додому повертались близько півночі, втомлені і переповнені приємними враженнями і емоціями.