7 лютого 2019 року. Тихий вечір. За вікном зима щедро встеляє землю снігом. А в приміщенні, де зібралися прихильники літератури та юні автори поетичних творів, панує атмосфера тепла й спокою. Усі в очікуванні початку вечора поезії, який, звісно, подарує незабутні емоції та враження, нові знайомства, допоможе відпочити від важких трудових буднів і поринути у світ поетичного слова.

Від початку атмосфера заворожила. Чудові ведучі Вікторія Винниченко та Дарина Калашник занурили присутніх у світ літератури. Молодь з великим натхненням декламували власні твори, і переконувалась у талановитості молоді Березані, також звучали вірші та проза видатних класиків і сучасних майстрів пера. А далі полилась поезія про кохання, адже тематичного спрямування вечір не мав. Як же можна залишити поза увагою це велике почуття?!

Завершилася зустріч приємним чаюванням зі смаколиками. Усіх переповнювали емоції та гарний настрій, розходилися з бажанням зустрітися знову у чудовій компанії старих та нових друзів. Запрошуємо всіх долучатися до літературних вечорів як у якості слухачів, так і учасників!

Захід організовано переможцями грантового конкурсу Вікторією Винниченко та Дар’єю Калашник і проведено учасниками Молодіжного банку ініціатив «New Way» за підтримки БО «Фонду громади Березані».