Волонтерство – це, в першу чергу, особиста безпосередня участь у вирішенні певної суспільно важливої проблеми. Також визначальним є принцип добровільності, адже волонтер діє за покликом душі, з почуття потреби реалізувати свою громадянську позицію.

Діяльність волонтерів безкорислива, неприбуткова. Вони не отримують ні зарплати, ні жодної матеріальної вигоди, все роблять безкоштовно. І єдина їх нагорода – визнання громади. Волонтерська робота носить суспільно важливий характер, тобто спрямовується на вирішення проблеми, що турбує багатьох громадян.

У США «Соціальна активність важливіша, ніж оцінки. З початкової школи діти навчаються працювати і допомагати своїй громаді. До закінчення 12 класу кожен повинен отримати 75 годин допомоги для громади. Навіть якщо всі оцінки відмінні, але немає 75 годин, учень не зможе вступити до коледжу. Чи здатні підлітки в своєму юному віці стати активними помічниками громади, чи можна довірити їм «серйозні, дорослі» справи? За роки активної діяльності Фонду громади Березані, Молодіжного банку ініціатив «New Way», жіночого клубу «Мальва» з гордістю говоримо: «Можна і потрібно!». Фонд широко розвиває волонтерський рух в громаді, працюючи з молодим поколінням та небайдужими, ініціативними людьми.

Всі бажаючі можуть долучитись до нашої команди. Навіть, здавалося б, незначна допомога, чи й просто участь у заходах, акціях, реалізації проектів – це ваша добровільна долученість до доброї справи і крок назустріч у нелегкій, але потрібній і благородній діяльності, волонтерстві!