29-30 листопада 2018 року в НСК «Олімпійський» відбувся Сьомий Форум організаційного розвитку громадянського суспільства «Спроектований вплив Мрія 3.0 ». Організатор Форуму – ІСАР «Єднання», який щороку запрошує до партнерства велику кількість донорів та партнерів: Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), Уряд Швеції (Sida), Програму розвитку ООН в Україні, Представництво ЄС в Україні, Фонд Ч.С. Мотта, Міжнародний фонд «Відродження» та багато інших. Учасників чекали кращі експерти, професіонали своєї справи, атмосфера загальної зацікавленості в усьому.  Для представників новостворенної Березанської ОТГ, а зокрема молоді з донедавна різних громад, подія стала незабутньою.

33 представники нероздільної, дружньої команди Фонду Громади Березані, Молодіжного банку ініціатив «New Way», Березанської міської ради, громади, керівники установ, батьки нашої молоді відвідали Сьомий Форум організаційного розвитку громадянського суспільства. Тематика Форуму для нашої команди дуже близька. Фонд Громади Березані подає приклад, впроваджує традиції співпраці. Молодь, отримуючи схвалення своїх дій, підтримку громади теж прагне самореалізації і втілення своїх задумів. Саме такі заходи перевертають уяву дітей про активність в громаді, додають впевненості і віри, прагнення змінювати життя суспільства і самовдосконалюватись.

 

30 листопада троє представників БО «Фонд громади Березані» взяли участь у навчальній конференції, в ході якої ознайомилися з концепцією SROI як інноваційного інструмента вимірювання соціального впливу. Ще одну навчальну сесію провів Д. Хаттон (Великобританія), що представив модель вимірювання соціального впливу. Ця сесія стала можливою завдяки підтримці ПРООН в Україні. Учасники й учасниці дізналися про новий підхід до побудови безпеки в громаді, ознайомились з досвідом патрульної поліції БО «Фонду громади Березані» та ще 2-х громад, який базується на взаємодії поліції та громади на засадах партнерства, обмінялися власним досвідом його впровадження.

Дуже корисні знання і позитивні враження в нас залишились! Щиро дякуємо за нові відкриття та можливості команді ІСАР «Єднання»!