Що означає наш світ, без подій, без характерів, дат і імен? Кому, як не нашому місту Березань  знати це. Місто з глибини віків – так його називають наші письменники. «Моє рідне місто!» – так називаємо його ми, березанці. Чим він є для кожного з нас? Містом, в якому комфортно живеться. Містом, що надихає, і яке не проміняєш на жодне інше. Містом, у якому ми народжуємо та виховуємо дітей,  разом радіємо перемогам і ділимо гіркоту втрат…

Так, приємно, що з року в рік наша Березань стає красивішою, чистішою, розвинутішою. Що й не дивно, бо з 1616 року Березань заявила про себе у літописах. Віками вона уславлювала себе видатними людьми, великим історичним та культурним спадком. В усі часи Березань вирізняється своєю миролюбністю, мудрістю та умінням об’єднувати в одну родину представників різних національностей. А нас усіх єднає любов до міста, яка не має минулого та меж. Ми живемо, працюємо, творимо й виховуємо своїх дітей із шаною до рідного Радомишля.

24 вересня на СК «Дружба» зібралися березанці та гості міста, кращі працівники організацій та установ Березані, щоб отримати нагороди та цінні подарунки за особистий вклад у процвітання нашого міста. Розважальна програма на озері Центральному та спортивному комплексі згуртувала в центрі міста безліч березанців та гостей. Насичена й цікава концертна програма створювала святковий настрій усім присутнім. Захід відбувся завдячуючи підтримці місцевого бізнесу та співпраці з Березанською міською радою.