30 серпня, кінець літа, кінець літніх канікул… це не тільки передчуття радості зустрічі з однокласниками у школі.

Цього дня майбутні лідери Березані зустрілися з Анатолієм Васильовичем Гайдамакою .

Зустріч з видатним майстром відбулась у Меморіальному комплексі «Національний музей історії України у Другій світовій війні», де Анатолій Васильович з 1995 року працює головним художником. Екскурсія залами допомогла молоді  зрозуміти витоки трагедій, які несуть війни, показати шляхи їх відвернення, розкрити історичну правду про жертовність і подвиг українського народу. Завдячуючи таланту художників – дизайнерів, під його керівництвом, відвідувачі отримують неймовірні враження та хвилюючі переживання, нагадуючи про обов’язок пам’ятати, зобов’язуючи ніколи не забувати. Під час екскурсії Анатолій Васильович захоплююче розповідав про власні дизайнерські задуми, які втілились в експозиціях музею і пояснюють історію, щоб мати пам’ять і відповідальність за наше сьогодення й майбутнє. Пан Анатолій підкорив відвертістю. Митець охоче відповідав на питання молоді та розповідав про дитинство, юність, перше кохання… життєвий і творчий шлях. На завершення зустрічі всі учасники отримали автографи від видатного співвітчизника.

Дуже вдячні партнерам Фонду УМАКО “Сузір’я” (Голові правління Петрову Олегу Володимировичу), за організацію зустрічі та неймовірні враження.

 Далі подорож продовжилась на Співочому полі де молодь мала змогу відвідати унікальну різнобарвну та особливу квіткову мапу України. Карпатські гори з виноградниками, степові візерунки Таврії, багатовекторна Галичина і унікальна Наддніпрянщина. Все це поєднано в Україні – країні можливостей, добрих і працьовитих людей.

 Як завжди гостинно нас зустріли наші партнери – ГО «Африканська рада в Україні». Ми поспілкувалися з представником громадської організації про життя африканців і афро-українців у нашій країні, особливостях встановлення міжкультурного діалогу. Про основні напрямки роботи організації, – розповідали Президент «Африканської ради в Україні» Ісса Садіо Діалло (Гвінея), Генеральний директор парфумерної компанії «Harmonie & Expressions» Бруно Коси Ахоссей (Республіка То?го). Хвилюючі розповіді про дитинство в Африці, батьків, перше кохання, навчання в Україні, становлення бізнесу… Через щирий зворушливий діалог ми більше дізналися один про одного, знаходячи взаєморозуміння. Прийшли до висновку: не важливо якого кольору

очі чи шкіра, важливо, що у людини в голові та серці і які дії вона робить на благо людей.

Цікавим виявилось знайомство Іннесою Блозовською, президентом БФ “ЕКСТЕ ФОНД”, жінкою, яка входить в рейтинг ТоР 100 успішних жінок України. Маємо надію що, пані Іннеса стане надійним партнером нашої організації і нас очікує багато спільних проектів.

Це був яскравий, насичений подіями день. Ми впевнені, що спілкувань та вражень нам вистачить на дуже багато часу. Чекаємо на нові спільні поїздки учасників МБІ і нові зустрічі.