Влітку 2017 року “Британська рада в Україні”реалізуючи програму «Активні громадяни», у партнерстві із ГС “Національна молодіжна рада України”, підтримала роботу БО «Фонду громади Березані», через надання гранту для створення постійно діючого молодіжного простору (дискусійного майданчика; виставкового центру; місця проведення тренінгових навчань; зустрічей з відомими людьми, які змінили та змінюють життя українців).

 Молоді люди, починаючи з вересня, зможуть зустрітись у молодіжному і зручному для їх сприйняття просторі, отримають систематичні знання з громадської активності, зможуть реалізувати щонайменше 4 соціально-значимі власні ідеї до кінця 2017 року. Зустрічі з відомими людьми змінять свідомість юних березанців, їх друзів, а значить разом вони спільно змінять майбутнє нашого міста. Постійно-діюча виставка творчих робіт молоді спрятиме популяризації мистецтва і спонукатиме інших молодих митців до представлення своїх робіт на загал і росту рівня майстерності. Щороку 24 молоді особи зможуть виставляти свої творчі роботи, щотижня молодь зможе збиратись у дискусійному просторі та обговорювати свої ідеї та реалізувати 6-7 соціально-значимих проектів на рік.

В рамках проекту у 2017 році молодь зможе безкоштовно відвідати тренінгові навчання:

  1. Розробка інструментарію опитування для визначення місцевих проблем молоді.
  2. Пошук ресурсів. Локальний фандрейзинг (залучення коштів). Робота з донорами.
  3. Внутрішні комунікації, мотивації, залучення молоді до вирішення соціально-значимих проблем. Розробка комунікаційних повідомлень.
  4. Робота над грантовими заявками. Грантові програми.
  5. Тренінг по відстоюванню власних прав та механізми співпраці з владою.
  6. Презентації та захист власних проектів.
  7. Як побудувати власний бюджет.

Маємо ВЕЛИКУ НАДІЮ, що молодь міста, отримавши позитивний досвід, використає його в майбутньому для розвитку громади Березані, України, Світу.