8 червня з метою зацікавити учнів темою взаємовідносин між людьми, спонукати до творчого пошуку й ініціативи; дати загальне уявлення про багатоманітність людства і людської культури; ознайомити учнів молодших класів з поняттям «толерантність», виявити основні риси толерантності, сформувати правильне уявлення про толерантну поведінку; виховувати почуття поваги один до одного, до звичаїв, традицій і культури різних народів; розвити комунікативну культуру спілкування і взаєморозуміння; формувати терпимість до відмінностей між людьми був проведений загальноміський захід «Урок Толерантності».

 Більше трьохсот маленьких березанців в залі актового залу Будинку культури вітали оплесками делегацію представників ГО «Африканської  ради в Україні» з п’яти країн світу. Президент «Африканської ради в Україні» Ісса Садіо Діалло (Гвінея); Голова Нігерійської діаспори в Україні, член «Африканскої ради в Україні» Мартін Данні Лавані; педагог, культуролог, член «Африканскої ради в Україні» Теодоріна Каміс-Ваврик (Чад); член «Африканскої ради в Україні» Мохамед Аббашер; приватний підприємець, член «Африканскої ради в Україні» Маріам Нан Кіавете, в цікавій та креативній формі ознайомили дітей з основними принципами толерантності, розповіли про Африканський континент та про звичаї різних країн Африки, провели пізнавальну вікторину та вручили призи.

Особливе захоплення у дітей викликав майстер – клас африканського танцю, який гості провели на сцені запросивши всіх бажаючих.

Оплески, усмішки, активна участь та задоволення на обличчя дітей під час заходу та після його проведення говорили про те, що захід вдався.

Дякуємо представникам ГО «Африканської  ради в Україні», що відгукнулись на запрошення Фонду, Березанській міській раді за всебічну допомогу у організації даного заходу.