9 травня Україна відзначає День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Друга світова війна залишила свій слід практично в кожній березанській родині. Свято День перемоги – 9 травня в Україні та країнах колишнього СРСР завжди було і залишається зворушливим і світлим днем, в який ми згадуємо подвиг радянських солдатів, шануємо пам’ять героїв, які віддали свої життя за мир і наше майбутнє. Шлях до перемоги над фашистами тривав 1418 днів і коштував десятків мільйонів людських життів.

Традиційно в цей день у міський парк Слави березанці прийшли привітати сивочолих  ветеранів та низько вклонитись всім хто захищав та захищає Незалежність та мирне небо над Україною.

Молодь цінує заслуги тих людей, які дарують нам спокій та мирне життя. З великою повагою до ветеранів звернулися представники Молодіжного банку ініціатив «NEW WAY». Проникливі слова, які звучали з їхніх уст змушували нас пригадати про ціну миру.

Мир на землі – це безцінний дар, завойований кров’ю наших предків, і ми маємо зберегти його для нащадків. Кожен прагне реалізувати свої здібності, жити повним життям та бачити навколо себе щасливих, добрих людей. Прагнення миру – всесвітнє. Та мир неможливий до того часу, поки кожен не наведе лад у власній душі, не визначиться з духовними цінностями, не стане більш терплячим до людей навколо. І коли кожен буде жити в гармонії із собою, то зможе збудувати добрий, безпечний світ для усіх.