27 квітня 2017 року наше місто опинилося в епіцентрі соціального і культурного життя Київщини. Урочисте відкриття фотовиставки «Благодійність в об’єктиві» стало визначною подією у житті міста і було приурочене до регіональної конференції  “Розвиваємо громаду через благодійність”, яка проводилася Фондом спільно з ІСАР «Єднання» та Березанською міською радою.

Фотовиставка «Благодійність в об’єктиві» – це найкращі 40 фотографій, обрані з понад 500 світлин, які надійшли з усіх куточків України на VІІ Всеукраїнський фотоконкурс «Благодійність в об’єктиві». Фотоконкурс проходив з листопада 2016 р. по січень 2017р. з ініціативи Українського форуму благодійників під патронатом Національної спілки фотохудожників України. Цього року найбільша увага фотографів була приділена майбутньому нашої країни – дітям, зокрема тим, хто постраждав від збройного конфлікту на Сході країни, у спеціальній номінації «Діти, поранені війною».

Уперше за 7-річну історію у проекті взяли участь фотографи з різних країн світу. Зокрема, на конкурс надійшли роботи французьких, румунських, грецьких, індійських та ліванських фотохудожників. Відкриття фотовиставки відбулось у лютому 2017 р. у Мистецькому центрі «Шоколадний будинок». У лютому-березні 2017 р. «Благодійність в об’єктиві» експонувалась у національному інформаційному агентстві України «Укрінформ».

За 6 років вона побувала на різноманітних майданчиках: від Кабінету Міністрів та Верховної Ради – до музеїв, галерей, бізнес-центрів. У 2017 р. виставка відвідає щонайменше до 14 міст України і серед них Березань.

Кожна світлина розповідає свою історію, за якими стоять люди: герої фронту, благодійники і філантропи, переселенці, вихованці сиротинців, численні організації і компанії, донори та усі українці, небайдужі до соціальних питань у суспільстві. . Багато світлин в номінації «Діти, поранені війною» були присвячені дітям із зони АТО, які постраждали від військового конфлікту. Відкриття фотовиставки відбулося на центральній площі міста і привернуло чисельну увагу жителів.

 Упродовж тижня, з 27 квітня по 3 травня, у Будинку культури тривала Експозиція виставки.  А 30 квітня в гості до березанців завітали творчі колективи з багатьох куточків Лівобережжя Київщини, де відбулися обласні заходи, присвячені святкуванню 85-річчя Київщини. Дане місце стало центром культури Київщини.

Фотовиставку відвідало понад тисяча глядачів. Серед них – почесні гості, такі як Галина Рих, директор Березанського народного краєзнавчого музею, ім‘я якої внесене до Книги рекордів Гіннеса України як найповажнішого за віком директора музею; Ірина Біляєва, директор Департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України; Богдан Маслич, виконавчий директор Ресурсного центру розвитку громадських організацій «Гурт»; Ірина Гуцал, директор Міжнародного благодійного фонду «Українська біржа благодійності»; Ісса Садіо Діалло, віце-президент громадської організації «Африканська Рада в Україні»; к.і.н. Оксана Руда, директор програм «Школи фондів громад» ІСАР «Єднання».

«Кожне фото «Благодійності в об‘єктиві» – це ціле життя.

Маємо надію, що фотовиставка для більшості її відвідувачів стала поштовхом до добрих справ».