Державу будують люди, а не політики. Допоки існують люди, які власноруч змінюють світ на краще, в нас є майбутнє. Вирішення соціальних проблем лише силами держави, або громадянського суспільства, або бізнесу – неможливо. Рішення слід шукати в об’єднанні зусиль громади, бізнесу, влади.

«ІМЕННИЙ ФОНД» дає змогу благодійнику (юридичній особі) створювати власний фонд на основі Фонду громади та через нього підтримувати соціальні проекти та програми, зберігаючи за програмою своє ім’я або свою назву. Беручи на себе всю адміністративну відповідальність, Фонд громади звільняє компанію від паперової роботи.

Ефективно діють іменні, корпоративні фонди в «Подільській громаді» м. Вінниці: Корпоративний фонд Подільського регіонального страхового центру ПрАТ «УПСК» підтримує лікарні та заклади освіти Вінниччини; Корпоративний фонд гурту «ТІК» – проекти у сфері мистецтва та культури.

В 2016 році ТОВ «Березанська суконна фабрика» створила власний Іменний  благодійний фонд ТОВ “Березанська суконна фабрика” з метою допомагати активним людям змінювати на краще життя громади Березані та його мешканців. Благодійний фонд ТОВ «Березанська суконна фабрика» у 2016 році підтримав соціальних проектів у місті Березань на суму 91 974 грн; з січня – початок квітня 2017 року надав допомогу:

  • 4000 грн. на лікування 20 річній жителька міста Березань Стародуб О.Ю., яка із-за тяжкої форми цукрового діабету повністю втратила зір. На початку березня, в Інституті очних захворювань і тканинної терапії ім. В.П. Філатова (м. Одеса), Олександрі проведено восьму операцію. Після операції у дівчини частково відновився зір і тепер вона може знову бачити світ;
  • 5000 грн. на будівництво пам’ятника воїнам АТО;
  • 6000 грн. для підтримки молодіжних ініціатив м. Березань та залучення молоді до вирішення соціально значимих питань, спонукання до самореалізації через втілення власних ідей і проектів тасприяння реалізації творчого потенціалу молоді;
  • 3000 грн. на підтримку участі дитячого танцювального колективу «Березаночка» Березанської школи мистецтв у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв “Зірки Албени”.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Висловлюємо щиру вдячність колективу ТОВ «Березанська суконна фабрика» за значну підтримку у 2016 – 2017 роках соціальних проектів у місті Березань.