Шановні друзі!

4Минулий рік був надзвичайно складним для всіх: для нашої держави, для наших громадян, і насамперед, – для воїнів, які ціною свого життя боронять незалежність України. У 2016 році, вперше за три роки війни, ми не поступились жодним метром своєї землі агресорові.  Навіть навпаки, крок за кроком, системно виштовхуємо їх з нашої території. Цей рік показав, що коріння милосердя, добра любові, самопожертви, патріотизму, яке протягом століть підживлювалось нашими предками не засохло, а наповну силу живить дерево, яке зветься УКРАЇНА. Наша держава зробила великий крок уперед до становлення свого європейського майбутнього.

 Одним із головних принципів роботи Благодійної організації «Фонд громади Березані» є об’єднання та взаємодія громади, бізнесу, влади. В ньому криється колосальний, ще не до кінця усвідомлений у нашій країні потенціал. Діяльність організації спрямована на позитивні зміни для розвитку громади Березані, покращення якості життя її мешканців. Наші цінності – законність та порядність, публічність та прозорість, найкращий світовий досвід та європейські стандарти благодійності. Ми живемо на зламі складних, але цікавих для нашої країни процесів. Є багато ідей, планів і головне бажання та сил для їх втілення. Розуміємо, що не все вдається одразу, проте разом ми зможемо подолати всі негаразди, зробити все залежне від нас заради майбутніх поколінь – зробити Березань комфортним для життя, а Україну сильною та успішною країною!

Хочу висловити вдячність команді програми «Школи фондів громад», яка реалізується Громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» за фінансової підтримки Фонду ім. Ч.С. Мотта. Ми отримуємо знання та досвід міжнародних експертів, висококваліфікованих юристів та українських організацій. Ці фахівці сприяли не лише створенню нашої  організації, а й продовжують брати посильну участь у зміцненні організаційних спроможностей та матеріальної бази Фонду.

Окрема вдячність Київському міжнародному інституту соціології за допомогу в проведенні дослідження «Визначення потреб громади міста Березань».

Дозвольте подякувати кожному, хто разом з Фондом пройшов цей рік, сповнений терпіння, надій, викликів та здобутків. Щира подяка усім друзям Фонду, організаціям, бізнесу, владі, березанцям!

Бажаю всім міцного здоров’я, успіхів, родинного затишку, гарного настрою і любові. Нехай у вашому житті завжди панують гармонія та удача! А найголовніше – нехай нарешті запанує мир у нашій країні та у наших серцях!

З найкращими побажаннями,

Алла Новікова,

Голова правління Благодійної організації

«Фонд громади Березані»