Березанська міська благодійна організація «Фонд громади м. Березань», перебуває в постійному пошуку людей, яким не байдуже сьогодення м.Березань. Кожна  гривня, віддана на благодійність, буде витрачена лише за прямим призначенням. За кожну витрачену гривню Благодійник отримає повний звіт. Будь хто з Вас може особисто приїхати та переконатися, що все, написане у звіті – правда.

Перевагами співпраці з Фондом є швидкість і прозорість ухвалення рішень, відсутність бюрократії і зловживань. Кожна людина, кожна компанія чи організація може знайти і підтримати благодійний Проект за власним вибором. І зробити це у найлегший і найзручніший для себе спосіб.

Наші пропозиції партнерам:

«ІМЕННИЙ ФОНД» дає змогу благодійнику (юридичній особі) створювати власний фонд на основі «Фонду громади м. Березань» та через нього підтримувати соціальні проекти та програми, зберігаючи за програмою своє ім’я або свою назву. Беручи на себе всю адміністративну відповідальність, фонд громади звільняє компанію від паперової роботи.

Ефективно діють іменні, корпоративні фонди в «Подільській громаді» м. Вінниці: Корпоративний фонд Подільського регіонального страхового центру ПрАТ «УПСК» підтримує лікарні та заклади освіти Вінниччини; Корпоративний фонд гурту «ТІК» – проекти у сфері мистецтва та культури. У 2014 р. в м. Березань розпочав діяльність Іменний фонд ТОВ “Ринок Привокзальний”.

РОДИННИЙ (Фамільний) ФОНД – це довгострокова благодійна програма, що засновується фізичною особою на особисті кошти для фінансування соціально значущої діяльності в місцевій громаді за вибором родини благодійників. Кожна родина може створити власний благодійний фонд, який буде адмініструватися фондом громади. Добрі справи родини будуть занесені в Книгу вдячності (спадщини). У Канаді можна відслідкувати щорічні благодійні внески родин протягом багатьох десятків років від початку роботи певного фонду. Спадкоємці можуть пишатися своїм родом. В Україні, наприклад, у рамках роботи Фонду громади Приірпіння успішно працює родинний фонд Дмитра Войцеха. У 2013 р. в м. Березань розпочали діяльність три Родинні фонди: Босак, Проценко, Новікової; у 2014 р. Родинний фонд сім`ї Сивак`.

ТЕМАТИЧНИЙ ФОНД це механізм благодійності, який спрямовує свою діяльність на конкретну (вузьку) соціальну проблематику і має призначення залучити кошти з різних можливих джерел, але конкретно під прописані напрямки діяльності та цільові групи фонду.

Як приклад, у рамках Благодійного фонду «Подільська громада» успішно працює тематичний фонд «Одна копійка». Кошти збираються в благодійні скриньки та перераховуються на допомогу дітям, які перебувають у школах-інтернатах Вінницької області, дітям із малозабезпечених та багатодітних сімей, обдарованій молоді.

Добрі справи люди здійснюють за велінням серця, роблячи добро та не шукаючи приводу…

Наша команда завжди рада допомогти ВАМ давати та отримувати добро!

Ми будемо раді зустрітися та підтримати Вас

– якщо Ви хочете стати учасниками наших програм;

– якщо Ви маєте свої пропозиції, як зробити життя громади міста щасливішим;

– якщо Ви бажаєте стати волонтером;

– якщо є пропозиції партнерства

Телефонуйте (093) 944-99-34

або пишіть нам на fond_Berezan@ukr.net і ми обов’язково зустрінемося.

http://berezanfond.com.ua

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ПОЖЕРТВ

Назва:

Березанська міська благодійна організація «Фонд громади м. Березань»

Юридичний статус:

благодійна організація

ЗКПО 38065546; р/р 26003060861851 «ПриватБанк», МФО 321842

Призначення: на статутну діяльність