БО «Фонд громади Березані» з 2015 року активно співпрацює з ГС «Національна Рада Жінок України» (НРЖУ). Голова правління Фонду громади Березані Алла Новікова є членкинею, тренеркою, експерткою НРЖУ. У співпраці було реалізовано багато успішних проєктів у м. Києві, Київській, Черкаській та Чернігівській областях.

У ці нелегкі для країни часи ми продовжуємо нашу співпрацю. НРЖУ неодноразово надавала допомогу у логістиці надходження гуманітарних вантажів для Баришівської, Березанської та Яготинської громад Київської області.

25 березня 2022 року голова правління БО «Фонд громади Березані» Алла Новікова мала честь взяти участь у заході, який проходив за ініціативи Національної Ради Жінок України та підтримки Світової Федерації Українських Жіночих Організацій (СФУЖО), Міжнародної Ради Жінок та Європейського Жіночого Лоббі. Відбулось обговорення значення вторгнення в Україну 2014 року та трагічних наслідків тотальної війни, яку нині веде проти українського народу Російська Федерація. Цей захід проходив під час неурядового форуму 66-ї сесії Комісії з питань становища жінок Організації Обʼєднаних Націй.

Під час проведення паралельного заходу, організованого Національною Радою Жінок України в останній день роботи Комісії зі становища жінок при ООН, було наголошено на підвищенні загрози ядерної катастрофи через війну в Україні та вирішено написати заяву до Генерального директора Міжнародної асоціації з атомної енергії, ООН та інших лідерів, щоб усунути цю критичну ситуацію, в якій ми висловили занепокоєння з приводу загрози ядерної аварії на ядерних об’єктах в Україні, зокрема на найбільшій АЕС у Європі в Енергодарі та в Чорнобилі. Схвалили «Заяву про підвищену загрозу ядерної катастрофи як наслідок війни Російської Федерації проти України». БО «Фонд громади Березані» також підтримав і підписав заяву про підвищену загрозу ядерної катастрофи як наслідок війни Російської Федерації проти України.

Ми вдячні НРЖУ за вашу підтримку і вже запланували декілька спільних проєктів. Віримо в те, що з відкритим серцем та добрими справами ми зможемо наблизити нашу перемогу! Спільно ми долаємо труднощі і разом йдемо до перемоги! ДУХ українців непереможний!

Разом ми сила!

Слава Україні!