Учасники тренінгів програми «Активні громадяни» Британської Ради в Україні мали змогу отримати знання у т.ч. з написання грантів і взяти участь у відкритому грантовому конкурсі для отримання коштів на реалізацію власних соціально — значимих ініціатив.
    Благодійна організація Фонд громади Березані є партнером Британської Ради у програмі «Активні громадяни». Через нашу організацію у липні на конкурс було подано 20 ініціатив з різних куточків Київщини. За результатами оцінювання хвилі проєктів соціальної дії було підтримано 5 проєктів.

«Міжкультурний діалог і толерантність шлях до порозуміння у громаді», місце реалізації Березанська і Баришівська ТГ, ініціативна група — Діалло Ісса Садіо, Каміс-Ваврик Теодоріна.
«Парк закоханих сердець» села Григорівка», Березанська ТГ, ініціативна група — Громова Оксана, Волков Володимир.
«Щаслива родина – успішна країна», м. Березань, ініціативна група — Хатян Наталія, Волошин Тетяна, Ліщук Людмила, Головань Максим.
«Озеро МРІЙ» , с. Коржі Баришівської ТГ, ініціативна група — Скибенко Валентина, Пиківський Сергій, Гопкало Ігор.
«Створення сучасного сімейного простору дозвілля дітей з неповних родин та дітей з інвалідністю», м. Біла Церква, ініціативна група Волинець Катерина, Могорит Світлана, Коробко Валентина.
  Найближчим часом ініціативні групи отримають фінансування на свої проєкти. Вітаємо переможців!
Детальніше про проєкти у наших наступних публікаціях.