Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» (скорочено ІСАР «Єднання») вже 20 років працює на теренах України. Місія організації – сприяння розвитку суспільно-корисного громадського почину для зміцнення громадянського суспільства і підвищення якості життя в Україні. Вже десять років потужним інструментом роботи ІСАР «Єднання» у сфері стратегічної філантропії є програма «Школа фондів громад», яка впроваджується за фінансової підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта (США).

Мета програми: сприяння розвитку фондів громад в Україні для підвищення їх ролі у вирішенні місцевих проблем і забезпечення їх активної майбутньої життєдіяльності. За цей час Фонди громад України стали лідером у просуванні ідеї та розвитку руху фондів громад в Україні. ІСАР «Єднання» об’єднав провідних українських експертів та практиків у сфері розвитку громади та філантропії, які регулярно зустрічаються, щоб обговорити загальні питання, пов’язані з діяльністю фондів громад в Україні та інших країнах, і спільно розробляти методологічні рекомендації для вже функціонуючих та новостворених фондів громад.

3-4 липня 2019 року  голова правління взяла участь у робочій зустрічі керівників ФГ України під назвою: «Стратегічне планування розвитку Асоціації фондів розвитку громади». Мета робочої зустрічі: вироблення спільного стратегічного бачення Асоціації ФРГ України її членами; напрацювання шляхів досягнення та реалізації стратегії; активізація нової організаційної культури для успішної реалізації проекту.

Захід відбувся за фінансової підтримки ІСАР «Єднання».