БО «Фонд громади Березані» на конкурсних засадах став партнером Британської Ради в Україні в рамках програми «Активні Громадяни». У липні-грудні 2019 року Фондом буде проведено 10 тренінгів-практикумів в Березані, Києві та інших містах і селах Київської області. Тренінги проведуть два представника організації Алла Новікова та Володимир Братко, які пройшли навчання у Національному тренінгу для фасилітаторів.

Під час 2-5 денних тренінгів учасники матимуть змогу отримати нові знання та навички у реалізації некомерційних проектів соціальної дії у своїй громаді, сертифікат від Британської Pади та можливість отримання міні-гранту від Британської Pади на здійснення власного проекту.

Британська Рада – це міжнародна організація Сполученого Королівства, метою якої є розширення культурних відносин та розповсюдження освітніх можливостей. Рада працює у більш ніж 100 країнах на шести континентах, створюючи можливості міжнародної співпраці щодня. Проект стартував у 2009 році та реалізується більш ніж у 68 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії, Північної та Південної Америки. Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах, надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог. Слідкуйте за анонсами на сторінці Фонду: https://www.facebook.com/fondberezan/