А у нас вихідні пройшли не сумно. В суботу, 8 вересня 2018 року, актив Молодіжного банку ініціатив «New Way» разом з учнями ДНЗ «Березанський професійний аграрний ліцей», Недрянського НВК радо приймали гостей з міста-побратима Пуллах (Німеччина), які завітали до Березані завдяки реалізації молодіжного українсько-німецького проекту.

Починаючи з відвідування ліцею, молодь разом взяла участь у майстер-класі з приготування українських страв (вареники, налисники, деруни, голубці), побувала на майстер-класі з виготовлення ляльки-мотанки, насолодилась українськими піснями та мала змогу зробити незабутні фото в українському вбранні. Після майстер-класів молодь з Пуллаху познайомилась з роботою Фонду громади Березані, а саме молодіжною програмою. В цікавій та веселій формі дружня молодь продовжила своє спілкування та разом розробляла проекти для покращення якості життя в місті.

А потім на всіх чекав перегляд повнометражного фільму «Джальма», танцювальний флешмоб й запальна дискотека.

Такі зустрічі дійсно зближають і навіть, незважаючи на мовний бар’єр, можна краще зрозуміти та відчути один одного, зробивши багато чудових й корисних справ для розвитку та процвітання свого середовища.

Захід відбувся за організаційної та фінансової підтримки Березанської міської ради та ПО “Пуллах-Баришівка-Березань”.