З 25 по 27 квітня в Березані вперше в Київській області за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Програми розвитку ООН в Україні, Державного інституту сімейної та молодіжної політики та за ініціативи Благодійної організації «Фонд громади Березані» сектор молоді та спорту виконавчого комітету Березанської міської ради провів триденний базовий тренінг за програмою «Молодіжний працівник».

Метою тренінгу є формування в учасників основних теоретичних знань та практичних навиків для реалізації регіональної молодіжної політики. Учасниками тренінгу були працівники міських навчальних закладів, установ культури та інших відділів міськвиконкому, а також гості з інших міст України. Під час тренінгу були обговорені питання молодіжної політики та молодіжної роботи. Особливий акцент був зроблений на молодіжній роботі в громаді. Учасники тренінгу ознайомилися з досвідом роботи Молодіжного банку ініціатив «New Wау» та схвально оцінили напрацювання цього молодіжного крила Фонду.

Щиро вдячні фаховим тренерам Ірині Сімоновій та Артему Мосійчуку, які приїхали в Березань, зуміли цікаво організувати тренінг, стимулювали учасників до плідної співпраці та надали вичерпні консультації з усіх питань, що виникали в учасників тренінгу.