10 березня Фондом громади Березані організовано поїздку Жіночого клубу «Мальва» до міста Києва. Традиційно під час поїздок ми намагаємось не обмежуватись однією зупинкою, а якомога більше охопити та відвідати цікаві місця та «родзинки» Києва.
Цього разу учасниці відвідали Ботанічний сад ім. Гришка, де мали змогу насолодитися цвітінням камелій, азалій та орхідей, які цвітуть в даний період.
Відвідали Введенський православний монастир, де всі бажаючі учасниці поїздки мали можливість приклонитися до Великої Cвятині та чудотворних ікон монастиря.
Також побували в

Національному музеї історії України, який вразив своєю  багатогранністю. За кількістю і значенням колекцій, НМІУ є одним із провідних музеїв України.

Приємною завершаючою родзинкою дня стала поїздка до Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка, де побували на виставі «Одруження». Великою приємністю було те, що після вистави, жіночий клуб «Мальва» мав змогу поспілкуватися з Народним артистом України Богданом Михайловичем Бенюком, який радо прийняв наш жіночий клуб. Кожна жіночка мала змогу сфотографуватися з видатним митцем та отримати іменний автограф з побажанням.
Приємно, що круг учасників Жіночого клубу збільшується і кожна поїздка стає справжньою культурною подією в родинному житті учасників клубу.
Дякуємо всім учасницям поїздки за чудовий день та позитивну атмосферу.