21 червня наші учасники Молодіжного банку ініціатив «NEW WAY» мали велику приємність завітати в гості до майстерні видатного скульптора та заслуженого художника України Миколи Білика.

Микола Ілліч є визнаним метром українського мистецтва, доцентом Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука, автором знакових композицій як України так і світу. Його персональні виставки проводилися у Києві, Мюнхені (Німеччина), Чикаго (США), Вашинґтоні (США). Його твори представлені в колекціях Міністерства культури і мистецтв України, в музеях України,а також у Німеччині, Канаді, США, Бельгії, Нідерландах, Франції.

 

Зустріч відбулася в дуже теплій атмосфері. Діти із захопленням слухали та ставили питання пану Миколі.


Дуже раді, що до нашої зустрічі долучилися Оксана Руда (директор програм «Школи фондів громад» ІСАР «Єднання»), Поліна Нюхіна (в.о. директора Українського форуму благодійників), Ганна Носак (координатор програми Молодіжного банку ініціатив в Україні).

Хочемо подякувати Миколі Іллічу за те, що приділив нам час та поділився з нами своїм «світом мистецтва».

 

Дуже хочемо подякувати Американській раді з міжнародної освіти за те, що дали нам можливість побувати в офісі Американської ради та детально ознайомитись з програмами академічних обмінів Державного Департаменту США для українців.

 

Також під час поїздки учасники МБІ «NEW WAY» наочно побачили визначні роботи Миколи Білика в Києві, відвідали Національний музей художників України та мали можливість