31 травня відбулось Засідання Громадської ради при Київській обласній державній адміністрації. В порядку розглядалось три питання:

  1. Про стан використання лісів, водоймищ (річок, ставків, озер), родовищ корисних копалин, рослинногоденному і тваринного світу та інших природних ресурсів у Київській області.
  2. Щодо активізації співпраці громади, бізнесу та влади на прикладі БО «Фонд громади Березані»:
  3. Різне.

Голова правління БО «Фонду громади Березані» Новікова А.В. представила досвід співпраці громади, бізнесу та влади у нашому місті; про реалізацію програми Молодіжний банк ініціатив «NEW WAY» і нові можливості, що відкриваються перед молоддю нашого міста.

Також були представлені результати щорічного соціологічного дослідження потреб громади за 2015-2016 роки, які проводились Фондом громади міста Березань спільно з Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) та ІСАР «Єднання». Одночасно аналогічне опитування проходило в 12 інших містах України, відібраних для дослідження за спеціальною методикою. Тож за результатами маємо не тільки думку березанців про наше місто, але й можемо порівняти, як Березань виглядає на фоні інших міст, де відбувалося опитування. Дані дослідження допомогли зміцнити «голос» громад щодо необхідності змін та місцевих реформ.

Аллою Володимирівною було надано ряд стратегічних пропозицій щодо розвитку громадянського суспільства у Київській області.

За результатами виступу інформація взята до відома, надані пропозиції будуть детально розглянуті на наступному засіданні Громадської ради при КОДА за участю очільників області.