3827-28 лютого голова правління організації взяла участь в Національній конференції «Аутсорсинг для місцевого економічного розвитку», яка проводилась за підтримки Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні».

Метою даного проекту є створення сприятливого середовища для впровадження децентралізаційної реформи в Україні, зміцнення місцевого самоврядування, поглиблення демократичних процесів розвитку територіальних громад та стабільності держави.

У заході взяли участь близько 200 представників інституцій, діяльність яких спрямована на розвиток територіальних громад – громадських організацій, комунальних установ; представники ЗМІ та міжнародні донорські організації, які реалізують проекти у сфері розвитку громад.

Під час конференції розглянуто питання стратегічного планування розвитку малого та середнього соціального підприємництва, підготовки та впровадження проектів розвитку громад, можливості для розвитку територіальних громад. Досянуто ряд домовленостей стосовно співпраці.