22 20Ось уже 17 століть поспіль закохані всього світу відзначають найромантичніше свято року – День Святого Валентина. Цей  день називають днем закоханих, він по – праву вважається улюбленим днем молоді.

Молодіжний банк ініціатив «New Way» не встояв перед спокусою провести святковий вечір в Березанському будинку культури.

Вже в холі гостей зустрічали молоді активісти з пропозицією проголосувати за найкращу валентинку від закладів освіти. Голосування проводилось символічно – цукерками. Адже, за попереднім рішенням молоді, метою акції було відправити «солодкі» голоси до Березанського реабілітаційного центру для діток з обмеженими можливостями.

В святковому залі відбувся конкурс на кращі титули для пар, що представляли кожну школу.

Під час заходу учасники конкурсу продемонстрували вміння представити себе, майстерно танцювати, креативно виконувати художні номери та готовність до походу в ресторан за всіма нормами етикету.

 21Ведучі Валерія Ніколенко та Марк Григор’єв не давали сумувати глядачам та залучали присутніх в залі до розважально – пізнавальних вікторин, познайомили з незвичними світовими традиціями залицянь, а також перевірили, чи знайомі їм всесвітньо – відомі пари.

Ковальчук Оксана – працівник Будинку культури міста та Лозко Анастасія – учениця школи мистецтв, порадували гостей ліричними піснями, а учасники хореографічного гуртка «Серпанок» (ЦДЮТ «Надія») запальними танцями.

Голова правління БО «Фонд громади Березані» вручила подяки та заохочувальні призи найактивнішій молоді за реалізацію соціально значимих проектів 2016 року в місті. Серед них: Валерія Ніколенко, Юлія Кременецька, Дарина Харченко та Світлана Бородиня.

На завершення свята, відбулося оголошення переможців конкурсу в номінаціях:

– «Найкреативніша пара» – Даценко Дар’я та Галушко Максим (ЗОШ № 1);

– «Найпрезентабельніша пара» – Дубина Дарина та Лухтай Богдан (ЗОШ №2);

– «Найромантичніша пара» – Голобор Дарина та Кривов’яз Владислав (Березанський НВК);

– «Найінтелегентніша пара» – Яременко Любов та Усмединський Ярослав (ЗОШ № 4).

За рішенням молодіжного комітету, кожна пара отримала призи у вигляді колонок, які були придбані за рахунок коштів, що молодь назбирала під час Новорічних щедрувань.

Дякуємо координатору молодіжних програм Фонду Тетяні Ковальчук за підготовку святкового дійства для молоді міста!

Захід проводився з Березанською міською радою, відділом освіти, відділом культури, ЦДЮТ «Надія».