14

 7 лютого у Києві відбулось відкриття фотовиставки VII Всеукраїнського конкурсу «Благодійність в об’єктиві», організованого Українським форумом благодійників під патронатом Національної спілки фотохудожників України.SAMSUNG CAMERA PICTURES

Фотовиставка «Благодійність в об’єктиві» – це найкращі 40 фотографій, обрані з понад 500 світлин, які надійшли з усіх куточків України. Фотоконкурс проходив з листопада 2016 р. по січень 2017р. Уперше за 7-річну історію у проекті взяли участь фотографи з різних країн світу. Зокрема, на конкурс надійшли роботи французьких, румунських, грецьких, індійських та ліванських фотохудожників. Цього року найбільша увага фотографів була приділена майбутньому нашої країни – дітям, зокрема тим, хто постраждав від збройного конфлікту на Сході країни, у спеціальній номінації «Діти, поранені війною».

Відкриваючи фотовиставку в Києві, Дружина Президента України Марина Порошенко зауважила, що проект «Благодійність в об’єктиві» можна сміливо назвати сучасним фотолітописом життя українського народу: «І хочеться вірити, що наступного року серед представлених робіт ми більше не побачимо кадрів війни, а будемо радіти прикладам відродження країни».

SAMSUNG CAMERA PICTURES

16

16 1

 

 

 

 

 

 

 

Члени правління БО «Фонду громади Березані» взяли участь у відкритті фотовиставки «Благодійність в об’єктиві» та церемонії нагородження переможців конкурсу, яка проводилися Українським форумом благодійників.

У квітні фотовиставка, за традицією, вирушає у подорож Україною. За 6 років вона побувала на різноманітних майданчиках: від Кабінету Міністрів та Верховної Ради – до музеїв, галерей, бізнес-центрів. Від Луцька – до Сімферополя, від Закарпаття до Луганщини – 21-у область відвідала виставка з 2011 р., згуртовуючи місцеву громаду навколо теми благодійності. У 2017 р. виставка помандрує щонайменше до 10 міст України. Досягнуті домовленості про можливість проведення фотовиставки в Березані.